Kaliteli Ve Ücretsiz Backlink Listesi 2

Her yerde paylaşılan backlink listelerinden sıkıldınız mı? O zaman Seos Ajans olarak sizleri kaliteli ve ücretsiz backlink listesi 2 yazımızı tekrardan okumaya davet ediyoruz. Bu yazımızda paylaşacağımız backlinkler dofollow ve nofollow olarak karışık şekilde verilmiştir. Bu sitelerden link almadan önce yazımızı dikkatle okuyunuz ve gerekli adımları takip ediniz. Bu yazımızın öncesinde paylaştığımız 2 adet dofollow ve nofollow karışık backlink listemizede bakmanızı tavsiye ediyom. Ayrıca ayrıntılı SEO Rehberi ne de göz atmanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

Bu sorunun cevabı hayır. Bu kaliteli ve ücretsiz backlink listesinin alınması için öncelikle sitenizin bir link altyapısı olması gerekiyor. Burada altyapıdan kastımız, daha önce siteniz için dofollow backlink alınmış olmasıdır. Verdiğimiz backlinkler yüksek DA ( Domain Authority ) ve yüksek PA ( Page Authority) değerlerine sahip olup yabancı kaynaklı backlinklerdir.

kaliteli ve ücretsiz backlink listesi 2

Bu Backlinkler Nasıl Alınmalıdır?

Öncelikle bu backlinkler yorum yani comment tipi dediğimiz backlinklerdir. Bu backlinkler kesinlikle yeni açılmış ve backlink altyapısı olmayan sitelere yapılmamalıdır. Buradaki backlinkler link altyapısı iyi olan sitelere yapıldığında ciddi anlamda bir etki gözlemlenebilir. Bu listedeki backlinkleri aldıktan sonra yapılması gereken işlemler sırası ile şunlardır;

  1. Alacağımız comment backlinklerin kullanıcı adları, anahtar kelimemiz olarak indekslenecektir. Burada dikkat etmemiz gereken nokta tek anahtar kelime üzerinden bir çalışma yürütülmemelidir. Anahtar kelime çeşitliliğine önem verilmelidir.
  2. Comment kısımlarındaki e-mail kısmına gerçek olmayan bir mail konulabilir.
  3. Comment kısımlarındaki Site kısmına kendi sitemizin URL sini eğer sitemizde SSL kurulu ise https://seosajans.com/ şeklinde yada sitemizde SSL kurulu değil ise https://seosajans.com/ şeklinde yazılmalıdır.
  4. Verdiğimiz kaliteli ve ücretsiz backlink listesi hızlı indekslenmektedir. Yani herhangi bir indeks yöntemine başvurma gereksinimi yoktur.
Bilgi: Sayfaların sonuna inmek için end tuşunu kullanın.
İngilizce bir kaç cümle yazmanızı tavsiye ederim ileride silinmemesi için üst kısımlardan bir yorumu kopyalayıp yapıştırın :)

Gov
1-) http://blogs.harvard.edu/stoptorture/petition-to-appoint-special-prosecutor-for-torture-and-abuse-of-det/comment-page-48/
2-) http://www.icmaletto.gov.it/wp/?p=3680#comment-66493
3-) https://newburgh-oh.gov/housing-building-department/building-commissioner-kristine-pagsuyoin/
4-) https://sites.utexas.edu/learningtuscany/2017/07/03/cinque-terre-girls-weekend-erin-sierra-julia-and-shelby-june-24-2017/comment-page-7/#comments
5-) https://sites.lafayette.edu/berkins/2013/02/22/the-caravel-and-the-impact-of-new-technologies-on-transportation-systems/

Bu backlinkler ile sitenizin domain authority ve page authority değerlerini arttırabilir ve anahtar kelimelerinizin Google’ da daha kolay yukarıya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Tabi ki bu backlinkler tek başlarına yeterli olmayacaktır. Sürekli olarak sitemizi ziyaret ederek ve blog kısmını sürekli olarak takip ederek sizler de backlink sayınızı ve link inşanızı geliştirebilirsiniz.

Sitemizde yakında paylaşacağımız bir çok kaliteli ve ücretsiz backlink listesi 2 veya Edu & Gov backlinkler için bizleri sitemizden veya Instagram adresimizden bizleri takip edebilirsiniz. Daha çok ücretsiz backlink için değerleri yorumlarınız ile sitemize destek olabilirsiniz.

Rate this post
Oylamak İçin Tıkla
[Total: 0 Average: 0]

11 thoughts on “Kaliteli Ve Ücretsiz Backlink Listesi 2”

  1. Genelde yorum backlink almıyorum ama bu siteler kaliteli siteler inşaallah faydasını görürüz Teşekkürler paylaşımınız İçin…

  2. Kaliteli baclink listesi ile sunulan siteler iş görür umarım kesinlikle baclink listesini deneyeceğim. Yorum baclinkler daha basit oluyor elinize emeğinize sağlık sizden profil ve diğer baclink kaynaklarını da bekliyoruz.

  3. Hocam ilginize teşekkür ederim. SEO açısından daha iyisini görmedim. Tüm arkadaşlara tavsiye ediyorum..

  4. MSMedyaYapı

    MS Medya Yapı olarak öncelikle başarılarınızın devamını diliyoruz osman hocam. Bu türden kaliteli backlink görmek ayrı hızlı indekslenmelerini görmek ayrı sevindirdi bizleri.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.