Kaliteli Ve Ücretsiz Backlink Listesi

Her yerde paylaşılan backlink listelerinden sıkıldınız mı? O zaman Seos Ajans olarak sizleri kaliteli ve ücretsiz backlink listesi yazımızı okumaya davet ediyoruz. Bu yazımızda paylaşacağımız backlinkler dofollow ve nofollow olarak karışık şekilde verilmiştir. Bu sitelerden link almadan önce yazımızı dikkatle okuyunuz ve gerekli adımları takip ediniz.

Bu sorunun cevabı hayır. Bu kaliteli ve ücretsiz backlink listesinin alınması için öncelikle sitenizin bir link altyapısı olması gerekiyor. Burada altyapıdan kastımız, daha önce siteniz için dofollow backlink alınmış olmasıdır. Verdiğimiz backlinkler yüksek DA ( Domain Authority ) ve yüksek PA ( Page Authority) değerlerine sahip olup yabancı kaynaklı backlinklerdir.

Bu Backlinkler Nasıl Alınmalıdır?

Öncelikle bu backlinkler yorum yani comment tipi dediğimiz backlinklerdir. Bu backlinkler kesinlikle yeni açılmış ve backlink altyapısı olmayan sitelere yapılmamalıdır. Buradaki backlinkler link altyapısı iyi olan sitelere yapıldığında ciddi anlamda bir etki gözlemlenebilir. Bu listedeki backlinkleri aldıktan sonra yapılması gereken işlemler sırası ile şunlardır;

 1. Alacağımız comment backlinklerin kullanıcı adları, anahtar kelimemiz olarak indekslenecektir. Burada dikkat etmemiz gereken nokta tek anahtar kelime üzerinden bir çalışma yürütülmemelidir. Anahtar kelime çeşitliliğine önem verilmelidir.
 2. Comment kısımlarındaki e-mail kısmına gerçek olmayan bir mail konulabilir.
 3. Comment kısımlarındaki Site kısmına kendi sitemizin URL sini eğer sitemizde SSL kurulu ise https://seosajans.com/ şeklinde yada sitemizde SSL kurulu değil ise https://seosajans.com/ şeklinde yazılmalıdır.
 4. Verdiğimiz kaliteli ve ücretsiz backlink listesi hızlı indekslenmektedir. Yani herhangi bir indeks yöntemine başvurma gereksinimi yoktur.
Edu ve Gov

1-) http://www.etc.cmu.edu/projects/tatrc/?p=138 DA:92 PA:70
2-) https://evoke.ics.uci.edu/qs-personal-data-landscapes-poster/ DA:91 PA:50
3-) https://newsroom.mastercard.com/2018/10/09/making-vacation-a-breeze-with-new-guarantees/ DA:90 PA:62
4-) https://editions.lib.umn.edu/electionacademy/2014/12/03/running-on-empty-data-driven-a/ DA:91 PA:55
5-) https://web.ics.purdue.edu/~informs/?page_id=4 DA:90 PA:60

Karışık

1-) https://congresociudad.uc3m.es/2017/03/14/experiencia-ciudadana/ DA:75 PA:44
2-) http://pedagog.sev.msu.ru/?p=179 DA:74 PA:45
3-) https://openwaterswimming.com/2019/05/omar-el-galla-swimming-from-suez-toshalateen/ DA:52 PA:43
4-) https://www.modzik.com/sampler/ DA:50 PA:42
5-) http://www.sehop.org/oferta-trabajo-hospital-general-universitario-de-alicante DA:45 PA:40

Bu backlinkler ile sitenizin domain authority ve page authority değerlerini arttırabilir ve anahtar kelimelerinizin Google’ da daha kolay yukarıya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Tabi ki bu backlinkler tek başlarına yeterli olmayacaktır. Sürekli olarak sitemizi ziyaret ederek ve blog kısmını sürekli olarak takip ederek sizler de backlink sayınızı ve link inşanızı geliştirebilirsiniz.

Sitemizde yakında paylaşacağımız bir çok kaliteli ve ücretsiz backlink listesi veya Edu & Gov backlinkler için bizleri sitemizden veya Instagram adresimizden bizleri takip edebilirsiniz. Daha çok ücretsiz backlink için değerleri yorumlarınız ile sitemize destek olabilirsiniz.

kaliteli ve ücretsiz backlink listesi
5/5 - (1 vote)
Oylamak İçin Tıkla
[Total: 1 Average: 5]

11 thoughts on “Kaliteli Ve Ücretsiz Backlink Listesi”

 1. Osman hocam paylaşımlarınızın devamını diliyorum elinize sağlık. Bu arada herkese tavsiye ediyorum gerek seo gerekse web tasarım için

 2. Ersan Gülmez

  Şu siteyi bulana kadar 100 tane site gezdim hepsinde yok negro yok postegro hepsi aynı terhane. Sizden Allah razı olsun. Daha kaliteli backlink listesi görmedim.

 3. Backlink listesi için teşekkür ederiz. Backlink konusunda uzun bir arayış içerisindeydik. İlginize teşekkür ederiz.

 4. Yazıdada bahsedildiği üzere diğer sitelerden değişik backlinkler verilmiş ancak 1 günde indekslenen backlink ilk defa gördüm diyebilirim. İlginize teşekkür ediyorum yeni backlink listeleri bekliyoruz 🙂

 5. Kulisbet Güncel Adres

  Verdiğiniz backlink listesi için teşekkür ediyoruz. bet sitelerine hizmet veriyormusunuz?

 6. emsaletesettur

  Emsale Tesettür Giyim olarak verilen backlink leri aldık. ilginize ve emeğinize teşekkür ederiz..

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.