SEO

SEOS AJANS aİlesine Katılmak ister misiniz?

Ayrıcalık Kazanın

Bir web siteniz var ve Google’da istediğiniz anahtar kelimede yükselmek mi istiyorsunuz? İşte tam olarak burada BİZ DEVREYE GİRİYORUZ! 

İşler nasıl ilerliyor ?

YOL HARİTASI

İşlerin nasıl ilerlediğini ve nasıl yükseldiğinizi merak mı ediyorsunuz?  O zaman bizleri dinleyin.

İlk yapılacak iş kesinlikle planlama ve strateji. Skype ve Zoom gibi platformlar üzerinden yapacağımız görüşmeler ile hem birbirimizi tanıyor hem de yol haritamızı birlikte çiziyoruz.

Ön planlama sonrasında detaylı bir rakip analizi yapılır. Bu analizler sonucunda rakiplerin anahtar kelimeleri ve bir çok özelliği dikkate alınarak bu yolda detaylı çalışmalar planlanır.

Rakip analizimizden sonra çalışmalara başlamadan önce kendi sitemiz analiz edilir. Sitemizin iç SEO açısından herhangi bir problemi varsa düzeltilir.

Rakiplerinizden ayrılmak ve ön plana çıkmak için en uygun anahtar kelimenin seçimini birlikte belirliyoruz.

Sitemiz hazır ve rakiplerimizi tanıyoruz. Artık çalışmalarımıza emin adımlarla başlamanın tam zamanı.

Yaptığımız çalışmaları sizler ile senkronize olarak yapar ve sizleri düzenli olarak bilgilendiririz.

Başlangıç

750₺

/Ay
Profesyonel

1500₺

/Ay
Kurumsal

2500₺

/Ay

Sıkça Sorulan Sorular

Çalışmalar türlerine göre farklı indexlenme sürelerine sahiptir. Bu sebeple her çalışma Google gözünde aynı sürede farkındalık oluşturmaz. Ortalama çalışmaların etkisi kelime ve sektör rekabetine göre ortalama 3 hafta – 4 ay arasındadır. Bu süre iletilen analizlerin sitede uygulanma süresi ile doğru orantılı olarak artabilmekte ya da azalabilmektedir.

Bu sorunun cevabını sizlere bir örnek ile açıklayabiliriz. Bir uçağa ne kadar yakıt koyarsanız uçak o kadar mesafe uçabilir fakat yakıtı bitince yere çakılacaktır. Ads ide buna benzetebiliriz. Buna karşın SEO ise organik olarak uçuş yoludur. Yakıt gerektirmez!

– Anahtar kelimelerinizde üst sıralarda yer almak

– Ziyaretçi sayısını arttırmak

– Siteniz üzerinden sağlanan geri dönüşleri yükseltmek

– Sitenizin maddi ve manevi değerlerini korumak

– Marka bilinirliğini yükseltmek

– Hedef kitleniz ile siteniz arasındaki güveni korumak

– Reklam performansınızı yükseltmek

Öncelikle ziyaretçi beklentilerini iyi analiz etmek gerekir. Ziyaretçi yaptığı aramaların sonucunda bilgi mi almak istiyor, ürün veya hizmet satın almak mı istiyor yoksa siteyle farklı etkileşimler mi gerçekleştirmek istiyor? Bu analizler sonucunda ziyaretçi beklentisine uygun ticari hedefe, marka bilinirliğine veya etkileşime yönelik bir çalışma planlanmalıdır. Ziyaretçilerin sitede geçirecekleri her bir saniyeyi, ziyaretçiyi memnun edecek şekilde kurgulayarak gerçekleştiriyoruz.

Çalışmaların etki süresi sitenin yapısına, sektörün rekabet seviyesine ve anahtar kelimelerin gücüne bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Genel olarak yaptığımız çalışmaların etkisini ilk 2 ay organik trafiklerdeki değişimlerle görüntülüyor, en hızlı çıkışları 4 – 6 ay aralığında yakalıyor ve mutlak başarıyı 10 – 12 ayda gösteriyoruz. Tüm bu öngörüleri yapmadan önce timeline grafiğini sağlıklı oluşturmak gerekir. Profesyonel ekibimizin uzmanlık alanlarına göre iş bölümlerini gerçekleştirerek çalışmaların yürütülmesi en sağlıklı sonucu verecektir.

Google yönergelerinde de belirttiği gibi, hiç bir ajansın doğrudan Google ile bağlantısı olmadığı için sayfa ve sıra garantisi vermek dürüst bir yaklaşım değildir. Doğru hedefleme ve çalışmalarla düzenli sıralama ilerlemesi mümkündür. Çalışma süresinde hedeflediğimiz tüm anahtar kelimeler için yaptığımız çalışmalarda kalıcılık garantisi sağlıyoruz. Siteniz için gerçekleştirilen tüm SEO çalışmaları sonlandırırsanız dahi tarafımızca silinmez veya kaldırılmaz. Yapılan çalışma rapolarlarını 1-2 yıl sonra kontrol etseniz dahi oradaki bağlantıların kalıcı olduğunu görebilirsiniz.

SEOSAJANS olarak öncelikli gayemiz müşteri ile iletişimi hiç koparmamaktır. Birçok firmanın aksine çalışmalara başlandıktan sonra sizler ile sürekli iletişimde olur ve senkronize bir şekilde çalışma yürütürüz. Alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile çalışmalarınızı tamamen manuel şekilde yaparız. Unutulmaması gereklidir ki bu işlemler yanlış yapıldığı taktirde geri dönüşü hiç kolay olmayacaktır.

Fiyatlandırmalarımız sunduğumuz ek opsiyonlara ve çalışmalarımızın kalitesine / yoğunluğuna göre şekillenmektedir. 

Teklif Alın

  7/24 Destek Ekibi

  Telefon Numaramız

  0552 601 88 61

  Email

  info@seosajans.com

  Bizi Takip Edin