web tasarım

İşinizi internet ortamına dökmek en işlek caddede bir dükkana sahip olmaktan daha iyidir. Yaratıcılığı tasarımla birleştiriyor, hedeflediğiniz görsel dünyayı oluşturarak işinizi web tasarım hizmetlerimiz ile internet ortamına dökmenizi sağlıyoruz.

Profesyonel Web Tasarım Hizmeti

Türkiye’nin lider dijital ajans sitesi olarak, her biri alanında uzman profesyonel kadromuz ile SEO, marka danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı gibi bir çok hizmet vermekteyiz. Profesyonel web tasarım hizmeti de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Bir web sitesinin tasarımında olmazsa olmaz olan bazı özellikler bulunmaktadır. Bu özelliklerden en önemli olarak görülen ise kullanıcı deneyimidir. Dijital ajansımız bu noktada tasarlayacağı web sitelerini kullanıcı deneyimine ve Google arama motorunun kriterlerine göre hazırlar. Bu sayede tasarladığımız siteler Arama motorlarında ön sıralara çıkmış olurlar.

Tasarım Ve Hız İlişkisi

Yapılan son araştırmalar ve Google’ın son güncellemelerinde ki kriterlere baktığımız bariz şekilde görünen kriterlerden biri de hızdır. Aynı içeriğe ve aynı özelliklere sahip iki web sitesinden hız olarak iyi olan web sitesi öne çıkacaktır. Yapacağımız çalışmalarda da hızı önemli bir kriter olarak alıyor ve sitenizi buna göre tasarlıyoruz.

Mobil Uyumlu Web Siteleri

Son dönemlerde dünyamız da bilgisayarların yerini mobil cihazlar almaktadır. Bu oranda web sitelerine de mobilden giriş oranları çok fazla artmaktadır. Bundan sebeptir ki Google arama motoru da mobil uyumluluğu (Responsive) bir kriter haline getirmiştir. Dijital ajansımız yapacağı web sitesi tasarımlarında mobil uyumluluk konusunda da çalışma yürütür ve web sitelerinizi mobil uyumlu olacak şekilde dizayn eder.

Web Tasarım İçin Ne Gerekir?

Bir web tasarım hizmeti alırken sizlere ne gereklidir? Web sitenize alacağınız bir alan adı (Domain), Sitenizin barınacağı alan (Hosting), Logo, Banner ve daha nicesi değil mi? Dijital ajansımız sadece tasarım ihtiyacınızı değil bir web sitesi kurarken ihtiyacınız olan tüm gereklilikleri anlaşmalı olduğu firmalar ile siz değerli müşterilerine indirimli şekilde bu hizmetleri sağlamaktadır.

Yazılar Değil Tasarımınız Konuşsun!
Selçuk ağca
TASARIMCI

wordpress kullanıyoruz

Sitelerinizi yaparken WordPress kullanıyoruz peki neden mi?

KULLANICIYA
HİTAP EDİN

Kullanıcı dostu basit ve hızlı tasarımlar ile onlara istediklerini en net şekilde aktarın. 

Etkileyici tasarımlar

Binlerce etkileyici tasarım ve binlerce tema arasından işinize en uygun olanı beraber seçelim ve hayallerinizi gerçekleştirelim

Kolay Web Tasarım

Strateji

Tek Dokunuş İle Düzenleme

İnternet sayfanızı istediğiniz zaman istediğiniz şekilde tek tuş ile düzenleyebilir ve kişiselleştirebilirsiniz.

İçerik Üretme

Google Tarafından Görünün

WordPress sayfaların en önemli özelliklerinden biri olan kolay indeksleme ile Google tarafında her zaman görünür olun.

Kolay E-ticaret Çözümleri

Kolay E-ticaret çözümleri ile sizde hemen işinizi internete taşıyın ve satışlarınızı büyütün.

İleri Derece Mobil Uyumluluk

Google'ın son güncellemeleri ile mobil uyumluluğun önemi daha fazla anlaşılır oldu. Sizler de mobil uyumlu bir web sitesi sahibi olun.

Kolay Ulaşılabilirlik

Hızlı ve işlevsel siteler ile kullanıcılarla en hızlı iletişimi sağlayın.

Kolay Güncellenebilir

Basit kullanım ara yüzü ile sitelerinizi tek tık ile güncelleyebilir ve sürekli olarak sitenizi güncel tutabilirsiniz.

Teklif Alın

  7/24 Destek Ekibi
  Telefon Numaramız

  0552 601 88 61

  Email

  info@seosajans.com

  Bizi Takip Edin